Informace k víkendovému školení

Zveme Vás na víkendové setkání v rámci projektu Mládež kraji, kde budete mít možnost přetvořit své nápady do podoby hotového a realizovatelného projektu. 

Celý víkend probíhá v přátelské a neformální atmosféře. Naučíte se jak si v projektu správně zformulovat myšlenky, určit cílovou skupinu, ověřit potřebnost projektu, jak nastavit rozpočet, na co lze prostředky použít a pod. 

Výsledkem setkání bude, že si odvezete nejen hotový projekt, ale rovněž zpětnou vazbu od lektorů (kteří jsou pak i členové hodnotících komisí) ale i ostatních účastníků.

 

Místo setkání:

Hájenka v Kopřivnici, Vlčovice č.p. 36
Jedná se budovu bývalé hájenky uprostřed lesů a polí s horším telefonním signálem. Objekt je elektrifikován pomoci elektrocentrály. Wifi bude zajištěno.

 

Doprava:

Vlak - cílová stanice Kopřivnice, cesta od stanice zhruba 30 minut dle přiložené mapky (ke koupališti a pak lesem po asfaltce stále do mírného kopečka).

Autobus - cílová stanice Kopřivnice - žel.stanice, cesta zhruba 30 minut dle přiložené mapky (ke koupališti a pak lesem po asfaltce stále do mírného kopečka).

Autem - Zaparkujete na parkovišti u koupaliště na konci Husove ulice. Dále budete pěšky pokračovat dle přiložené mapky zhruba 20 minut (lesem po asfaltce stále do mírného kopečka). V případě nutnosti se dá k hájence dojet autem, ale jedná se o cestu se zákazem vjezdu a u hájenky nelze parkovat.

 

Začátek:          pátek 29.9. 2017 v 18.00 hodin

Ukončení:        neděle 1.10.2017 v 13.00 hodin

 

S sebou vezměte:

Notebook (ať můžete své myšlenky psát hned do PC, ale není nutné), přezůvky do chaty, spacák (spí se na postelích ve vlastních spacácích).

 

Strava po celý víkend zajištěna.

 

Kontaktní osoby: 

Petr Kantor, tel. 777 021 478
Vladimír Peter, tel. 774 499 129

Těšíme se na Vás.