Jsi aktivní? Máš nápad? Nemáš na něj peníze? Přihlaš se a udělej svůj projekt!

Nejnovější články

Hodnotící komise v Krnově

11. 12. 2020
pavouk

Hodnotící komise v Krnově letos po komplikacích s COVID-19 zasedla pouze virtuálně a tak hodnocení projektů a jejich úpravy probíhaly mezi členy korespondenční  emailovou a telefonickou formou. A jak to všechno dopadlo: Komise se rozhodla podpořit 6 projektů a přerozdělit mezi ně částku ve výši 150.000,-Kč.

Orlová

20. 8. 2020
pavouk

Město Orlová se připojilo k programu Mládež kraji.

Hodnotící komise se rozhodla finančně podpořit projekt na Zelené stěny v neziskových organizacích. Držíme mládežníkům palce při jeho realizaci.

Novým partnerem programu je Nadační fond RESIDOMO

15. 6. 2020
pavouk

S radostí oznamujeme, že se nám podařilo pro letošní rok dojednat významnou podporu od nového partera a tím je Nadační fond RESIDOMO. Na aktivity programu Mládež kraji uvolní v roce 2020 částku ve výši 100.000,-Kč. Jeho podpra pokryje oblasti Karvinska, Havířovska a širšího okolí. Vaše nápady můžete přihlašovat průběžně na naších stránkách.

Partnerem programu se opět stalo město Krnov

10. 6. 2020
pavouk

V letošním roce se opět připojilo do programu Mládež kraji město Krnov. Na program vyčlenilo částku 75.000,-Kč, takže společně s finanční podporou MŠMT budeme pro projekty mládežníků ve městě Krově letos rozdělovat celkem 150.000,-Kč. Již teď můžete začít přihlašovat Vaše nápady. Těším se na ně.

Mládež kraji 2020

2. 3. 2020
pavouk

Ministerstvo školství,mládeže a tělovýchovy i letos podpořilo náš projekt n podporu mládežnických iniciativ. Můžeme Vám tedy přislíbit, že program Mládež kraji poběží i v letošním roce. Pro dofinancování projektu vyjednáváme podmínky podpory jednotlivých měst.

Přihlášky do programu můžete podávat průběžně po celý rok. Zaregistrujte svůj nápad ještě dnes a vyčkejte až se Vám ozve náš koordinátor.